Jdi na obsah Jdi na menu
 


Srazy Ruských a Asijských plemen psů

Příspěvky

15. Sraz Ruských a Asijských plemen psů

5. 11. 2007

Tohoto srazu se zůčastnil pouze Nabat. Zara byla doma a starala se o štěníky.

 

14. Sraz Ruských a Asijských plemen psů

24. 4. 2007

Počasí vyšlo skvěle, účast hojná, skvělí psi a nové věci k vidění. Velký úspěch slavila ch. st. Sluneční vrch, která v neděli ve třídě do 24 měsíců získala všechny medaile. (na nás zůstala zase zadní pozice, ale ještě jednou blahopřejeme :o))
 

13. Sraz Ruských a Asijských plemen psů

24. 4. 2007

Počasí jako většinou nádherné. Zara od jara zlepšení, ale hlasitý projev stále nic moc :o(
Nabat zase stále nechce kousat - proč taky,když ví, že opovážlivce zastraší svým vzhledem a řevem :o))
 

12. Sraz Ruských a Asijských plemen psů

10. 4. 2007

Tentokrát jsme si mysleli, že dorazí málo psů (sníh, místy záplavy), Ale páníčci své drobečky nezklamali a dorazili v hojném počtu. Pro Nabata to byl sraz na kterém poprvé kousal , no na bráchu Nikitu zatím nemá :o)). Zarunka se zase rozhodla, že bude na figuranta útočit potichu, takže mě bránila "o stošest", ale nevydala přitom ani hlásku :-( , zato doma řve jako pominutá  :- ))
 

11. Sraz Ruských a Asijských plemen psů

9. 4. 2007

Tohoto srazu se poprvé zůčastnila i Zara, zatím se jen rozkoukávala, ale i tak ji figurant občas dokázal zaujmout, že na něj alespoň štěkla.Nabat se v sobotu předvedl jako vždy, ale v neděli se rozhodl, že přes bedny nepůjde a přenechal vítězství svému bratrovi. Takže Nikito blahopřejeme :-))   
 

10. Sraz Ruských a Asijských plemen psů

7. 4. 2007

Tento sraz byl zatím Nabatovým nejúspěšnějším srazem. Zvítězil ve své třídě v sobotu a v neděli bojoval o první místo s Antalyou, která byla přece jen o trochu lepší. V soutěži o nejlepší povahu Právo Tesáku ho nakonec porazila jeho máma Litva.
 

9.Sraz Ruských a Asijských plemen psů

6. 4. 2007

V roce 2004 jsme se s Nabatem zůčastnili našeho prvního (ale v pořadí již devátého) srazu ruských a asijských plemen psů. Tyto srazy začali pořádat manželé Froňkovi původně pro psy ze své chovatelské stanice Právo Tesáku, ale postupně je rozšířili a nyní se jich můžou zůčastnit i další lidé, kteří chtějí se svými psi strávit netradiční víkend. Zde budete mít výsledky srazů, kterých jsme se zůčastnili.