Jdi na obsah Jdi na menu
 


10. Sraz Ruských a Asijských plemen psů

7. 4. 2007
Tento sraz byl zatím Nabatovým nejúspěšnějším srazem. Zvítězil ve své třídě v sobotu a v neděli bojoval o první místo s Antalyou, která byla přece jen o trochu lepší. V soutěži o nejlepší povahu Právo Tesáku ho nakonec porazila jeho máma Litva.

10. Sraz Ruských a Asijských plemen psů

1.-3.4.2005

Sobota

Fena do 12 měsíců :

1. Rosa AL KAIDA (11 měsíců) MSP

2. Rima AL KAIDA (11 měsíců) MSP

3. Pada PRÁVO TESÁKU (6 měsíců) KO

4. Civa RUSKÝ MEDVĚD (11 měsíců) SAO

5. Alavis NAGAJKA (3,5 měsíce) MSP

Pes do 12 měsíců :

1. Artuš Z LUŽICKÝCH HOR (7 měsíců) KO

2. Arkán Z LUŽICKÝCH HOR (7 měsíců) KO

3. Azim NAGAJKA (3,5 měsíce) MSP

4. Alan Z PODHÁJE (5 měsíců) KO

5. Pamír PRÁVO TESÁKU (6 měsíců) KO

6. Olbert PRÁVO TESÁKU (6 měsíců) KO

7. Ataman NAGAJKA (3,5 měsíce) MSP

8. Anakin RUSKÝ MEDVĚD (4,5 měsíce) MSP

9. Baidar Z ORVETU (8 měsíců) SAO

10. Cir RUSKÝ MEDVĚD (11 měsíců) SAO

Fena do 24 měsíců :

1. Antalya EVAJAN (22 měsíců) KO

2. Corina V KONČINÁCH (18 měsíců) KO

3. Bessy RUSKÝ MEDVĚD (21 měsíců) SAO

4. Dara ASIJSKÝ DÉMON (23 měsíců) KO

Pes do 24 měsíců :

1. Nabat PRÁVO TESÁKU (16 měsíců) KO

2. Asyr USULLY (14 měsíců) SAO

3. Chašan TURKMEN KALA (16 měsíců) SAO

Fena nad 24 měsíců :

1. Donna ARITA KESH (2 roky) MSP

2. Litva PRÁVO TESÁKU (3 roky) KO

3. Diva ARITA KESH (2 roky) MSP

4. Chantal JACER BOHEMIA (2,5 roku) SAO

5. Alima Z AKORDU (8,5 roku) SAO

6. Doroteya ARITA KESH (2 roky) MSP

7. Aura DÉMONI Z KAVKAZU (2 roky) KO

8. Charza PRÁVO TESÁKU (6 let) KO

9. Mara PRÁVO TESÁKU (3 roky) KO

10. Yuta - import (4,5 roku) KO

Pes nad 24 měsíců :

1. Argon (6 let) SAO

2. Bekhir - Chán RUSKÝ MEDVĚD (2,5 roku) MSP

3. Altaj CERBERUS (4 roky) SAO

4. Bax Z DIVOKÉ HOŘINY (6 let) KO

5. Bek Abo Z MĚSTEČKA ŽERAVIC (2,5 roku) SAO

6. Isman REMETA (3 roky) KO

7. Charve JACER BOHEMIA (2,5 roku) SAO

8. Agir DÉMONI KAVKAZU (2 roky) KO

9. Armin Z BLÍŽŇOVECKÉHO ÚDOLÍ (3 roky) KO

10. Dar ARITA KESH (2 roky) MSP

11. Chazman JACER BOHEMIA (2,5 roku) SAO

12. Emir Chan Z PRŮČELSKÉ ROKLE (3,5 roku) SAO

13. Dorofey ARITA KESH (2 roky) MSP

Pes - fena nad 8 let :

1. Alima Z AKORDU (8,5 roku) SAO

Neděle

Pes - fena do 12 měsíců :

1. Rosa AL KAIDA (11 měsíců) MSP

2. Azim NAGAJKA (3,5 měsíce) MSP

3. Rima AL KAIDA (11 měsíců) MSP

4. Arkán Z LUŽICKÝCH HOR (7 měsíců) KO

5. Pamír PRÁVO TESÁKU (6 měsíců) KO

6. Osman PRÁVO TESÁKU (6 měsíců) KO

7. Artuš Z LUŽICKÝCH HOR (7 měsíců) KO

8. Olbert PRÁVO TESÁKU (6 měsíců) KO

9. Alan Z PODHÁJE (5 měsíců) KO

10. Alavis NAGAJKA (3,5 měsíce) MSP

11. Civa RUSKÝ MEDVĚD (11 měsíců) SAO

Pes - fena do 24 měsíců :

1. Antalya EVAJAN (22 měsíců) KO

2. Nabat PRÁVO TESÁKU (16 měsíců) KO

3. Chašan TURKMEN KALA (16 měsíců) SAO

4. Asyr USULLY (14 měsíců) SAO

5. Corina V KONČINÁCH (18 měsíců) KO

Vítěz třídy vítězů :

1. Argon (6 let) SAO

2. Alima Z AKORDU (8,5 roku) SAO

3. Donna ARITA KESH (2 roky) MSP

Nejlepší kousáč do ringového obleku :

1. Argon (6 let) SAO

2. Bekhir - chán RUSKÝ MEDVĚD (2,5 roku) MSP

3. Bax Z DIVOKÉ HOŘINY (6 let) KO

4. Diva ARITA KESH (2 roky) MSP

5. Isman REMETA (3 roky) KO

6. Litva PRÁVO TESÁKU (3 roky) KO

7. Alima Z AKORDU (8,5 roku) SAO

8. Dar ARITA KESH (2 roky) MSP

9. Chazman JACER BOHEMIA (2,5 roku) SAO

Nejlepší povaha Právo Tesáku

1. Litva PRÁVO TESÁKU (3 roky) KO

2. Nabat PRÁVO TESÁKU (16 měsíců) KO

3.
Pamír PRÁVO TESÁKU (6 měsíců) KO

4.
Osman PRÁVO TESÁKU (6 měsíců) KO

5.
Charza PRÁVO TESÁKU (6 let) KO