Jdi na obsah Jdi na menu
 


15. Sraz Ruských a Asijských plemen psů

5. 11. 2007

 

 

15. Sraz Ruských a Asijských plemen psů

2. – 4. 11. 2007

 

Tohoto srazu se zůčastnil pouze Nabat. Zara byla doma a starala se o štěníky.


Sobota
Pes do 12 měsíců:

1.      Beier Právo tesáku

2.      Batir Právo tesáku

3.      Ammy - Bei z Tadeášových domků

4.      ArrashGrow z Tadeášových domků

5.      Assan z Tadeášových domků

6.      Bazir - Bei Právo tesáku

7.      Antar z Tadeášových domků

8.      Aki - Aro z Tadeášových domků

9.      Ural Právo tesáku

10.    Barun Právo tesáku

 
Fena do 12 měsíců:

1.      Bulava Nagajka

2.      Vasilisa Právo tesáku

3.      Bajra Právo tesáku

4.      Uma Právo tesáku

5.      Axxa z Tadeášových domků

6.      Aurora z Ďáblova dvora

7.      Brixa z Ďáblova dvora

 
Pes do 24 měsíců:

1.      Afron Sněžná sovice

2.      Antony z Rodu Romanovců

3.      Taras Bulba Právo tesáku

4.      Taliban Právo tesáku

5.      Tagor Právo tesáku

 
Fena do 24 měsíců:

1.      Bela Sluneční vrch

2.      Aurelie z Rodu Romanovců

3.      Tajga Právo tesáku

4.      Anja z Rodu Romanovců

 
Pes nad 24 měsíců:

1.      Murgaš Právo tesáku

2.      Nikita Právo tesáku

3.      Osman Právo tesáku

4.      Anakin Ruský medvěd

5.      Amír Sluneční vrch

6.      Olbert Právo tesáku

7.      Argon sluneční vrch

8.      Azim Nagajka

9.      Nabat Právo tesáku

10.    Memed

 

Fena nad 24 měsíců:

1.      Alma Démoni kavkazu

2.      Diva Arita Kesh

3.      Aggy Ďábel kavkazu

4.      Alavis Nagajka

5.      Anett z Ďáblova dvora

6.      Canja z Heřmanické samoty

7.      Adžika Sluneční vrch

8.      Aischa z Ďáblova dvora

9.      Axa z Hvízdalky

10.    Andy

11.    Ina z Akordu

 
Třída veteránů:

1.      Rex

2.      Bax z Divoké hořiny

 
 
Neděle

Pes – fena do 12 měsíců:

1.      Ammy - Bei z Tadeášových domků

2.      Bulava Nagajka

3.      ArrashGrow z Tadeášových domků

4.      Assan z Tadeášových domků

5.      Vasilisa Právo tesáku

6.      Bajra Právo tesáku

7.      Uma Právo tesáku

8.      Ural Právo tesáku

9.      Baranka z Rodu Romanovců

10.    Antar z Tadeášových domků

11.    Aurora z Ďáblova dvora

 

Pes – fena do 24 měsíců:

1.      Bela Sluneční vrch

2.      Afron Sněžná sovice

3.      Tagor Právo tesáku

4.      Taras Bulba Právo tesáku

5.      Tajga Právo tesáku

 

Vítěz třídy vítězů:

1.      Rex

2.      Murgaš Právo tesáku

3.      Alma Démoni kavkazu

 

Nejlepší kousáč do ringového obleku:

1.      Nikita Právo tesáku

2.      Olbert Právo tesáku

3.      Osman Právo tesáku

4.      Anakin Ruský medvěd

5.      Diva Arita Kesh

6.      Aggy Ďábel kavkazu

7.      Argon Sluneční vrch

8.      Amír Sluneční vrch

9.      Alavis Nagajka 

10.    Bax z Divoké hořiny

11.    Nabat Právo tesáku

12.    Andy

13.    Axa z Hvížďalky

 
Právo tesáku:

1.      Nikita

2.      Olbert

3.      Osman

4.      Tagor

5.      Taras Bulba

6.      Vasilisa

7.      Bajra

8.      Nabat

9.      Ural

10.    Tajga

11.    Uma

 

Nejlepší pes dle diváka + nejlepší kavkazák

Bela Sluneční vrch
 
Nejlepší moskevák

Anakin Ruský medvěd