Jdi na obsah Jdi na menu
 


16. Sraz Ruských a Asijských plemen psů

28. 4. 2008

25. - 27. 4. 2008

Opět jsme dorazili na sraz kompletní a setkali jsme se s Arischou, která úplně změnila barvu, takže kdyby nám ji její páníčci nepředstavili, tak bychom ji ani nepoznali :o)).

Zara poprvé kousala a šlo jí to docela dobře. Nabatovi se zřejmě zákusy také zalíbily, a tak překvapil nejen nás ale i figuranta, který si při jednom z  Nabatových zákusů hlasitě ulevil a pak prohlásil, že na takové kousání u Nabata není zvyklý :o)). ( kdo si počká, dočká se i zákusu)

Potkali jsme také bratra Zary; Sírana-Chabura, který kromě kousáče vyhrál co mohl. Když ho poprvé vedli do kruhu na dvou lanech, tak jsme si říkali, že je to zbytečné,ale poté co předvedl výskok a salto se zákusem do figuranta, jsem byla docela ráda, že ho na těch dvou lanech vodí.

Arischka se rozkoukávala a chtěla si s figurantem spíše hrát, ale mimo kruh se začala projevovat povaha jejích rodičů. Tak jsme zvědavi na příští srazík.

Největší radost nám ale udělala Zara svým posledním zákusem při soutěži o pohár Právo Tesáku, i přes to že byla za celý víkend již unavená, nezapřela svého bratra a předvedla tak skvělý zákus, že jsme si i trošku zaslzeli :o))

Opět jsme se přesvědčili, že není důležité vyhrát, ale setkat se se stejně "postiženými" lidmi. Takže páníčci večer poseděli v hospůdce, povyprávěli co je u nich nového a přáli úspěch těm lepším. Pokud se druhý den pejsek nepředvedl, dalo se to svést na páníčka, který ponocoval až do ranních hodin.

Takže se těšíme na příští sraz a hlavně na setkání s fajn lidmi, které zde potkáváme.

 A teď již výsledky :

Sobota

 

Pes do 12 měsíců:

1. Anton RYŽIJ DRUG - MSP

2. Zursus PRÁVO TESÁKU - KO

3. Ugor TURKMEN KALA - SAO

4. Hero RUSKÝ MEDVĚD - MSP

5. Aron JIZERSKÝ STRÁŽCE - KO

6. Optimist IZ VIERNYCH STRAŽEJ - MSP

7. Pirát Jack S. ERUDIT - KO

8. Tygr

 

Fena do 12 měsíců:

1. Badja Z RODU ROMANOVCŮ - MSP

2. Arischa SAR-NAB - KO

 

Pes do 24 měsíců:

1. Assan Z TADEÁŠOVÝCH DOMKŮ - KO

2. Aki-Aro Z TADEÁŠOVÝCH DOMKŮ - KO

3. Ammy-Bei Z TADEÁŠOVÝCH DOMKŮ - KO

4. Varjag PRÁVO TESÁKU - KO

5. Bruno Z ĎÁBLOVA DVORA - MSP

6. Bazir-Bej PRÁVO TESÁKU - SAO

7. Ural PRÁVO TESÁKU - KO

8. Gvidon RUSKÝ MEDVĚD - MSP

9. Maestro Z AKORDU - KO

 

Fena do 24 měsíců:

1. Bulava NAGAJKA - MSP

2. Vasilisa PRÁVO TESÁKU - KO

3. Brixa  Z ĎÁBLOVA DVORA - MSP

4. Axxa Z TADEÁŠOVÝCH DOMKŮ - KO

5. Baghira Z ĎÁBLOVA DVORA - MSP

6. Bajra PRÁVO TESÁKU - SAO

7. Tajga PRÁVO TESÁKU - KO

8. Aurora Z ĎÁBLOVA DVORA - KO

9. Bella Z ĎÁBLOVA DVORA - MSP

10. Derja RUSKÝ MEDVĚD - MSP

11. Frama RUSKÝ MEDVĚD - MSP

 

Pes nad 24 měsíců:

1. Síran-Chabur PRÁVO TESÁKU - KO

2. Amír SLUNEČNÍ VRCH - KO

3. Olbert PRÁVO TESÁKU - KO

4. Argon SLUNEČNÍ VRCH - KO

5. Azim NAGAJKA - MSP

6. Armin Z BLÍŽŇOVICKÉHO ÚDOLÍ - KO

7. Nabat PRÁVO TESÁKU - KO

8. Padar PRÁVO TESÁKU - KO

9. Dobrynja - MSP

10. Ben ZLATÁ STUDÁNKA - KO

 

Fena nad 24 měsíců:

1. Aggy ĎÁBEL KAVKAZU - KO

 2. Chantal JACER BOHEMIA- SAO

3. Astra NAGAJKA - MSP

4. Diva ARITA KESH - MSP

5. Alma ĎÁBEL KAVKAZU - KO

6. Ambra Z KOLÍNSKÝCH BORKŮ - KO

7. Sara PRÁVO TESÁKU - KO

8. Menga - SAO

9. Bela SLUNEČNÍ VRCH - KO

10. Abba ĎÁBEL KAVKAZU - KO

11. Alavis NAGAJKA - MSP

12. Axa Z HVÍŽĎALKY - KO

13. Cleopatra  Z DĚTĚNIC - MSP

 

Třída Veteránů:

1. Bax Z  DIVOKÉ HOŘINY - KO

 

Neděle

 

Pes - Fena do 12 měsíců:

1. Aron JIZERSKÝ STRÁŽCE - KO

2. Pirát Jack S. ERUDIT - KO

3. Zursus PRÁVO TESÁKU - KO

4. Optimist IZ VIERNYCH STRAŽEJ - MSP

5. Arischa SAR-NAB - KO

6. Tygr - KO

 

Pes - Fena do 24 měsíců:

1. Ammy-Bei Z TADEÁŠOVÝCH DOMKŮ - KO

2. Assan Z TADEÁŠOVÝCH DOMKŮ - KO

3. Antony Z RODU ROMANOVCŮ - MSP

4. Bulava NAGAJKA - MSP

5. Baghira Z ĎÁBLOVA DVORA - MSP

6. Bazir-Bej PRÁVO TESÁKU - SAO

7. Aki-Aro Z TADEÁŠOVÝCH DOMKŮ - KO

8. Vasilisa PRÁVO TESÁKU - KO

9. Brixa  Z ĎÁBLOVA DVORA - MSP

10. Varjag PRÁVO TESÁKU - KO

11. Ural PRÁVO TESÁKU - KO

12. Bajra PRÁVO TESÁKU - SAO

13. Tajga PRÁVO TESÁKU - KO

14. Axxa Z TADEÁŠOVÝCH DOMKŮ - KO

15. Maestro Z AKORDU - KO

16. Derja RUSKÝ MEDVĚD - MSP

17. Gvidon RUSKÝ MEDVĚD - MSP

18. Frama RUSKÝ MEDVĚD - MSP

 

 

Vítěz třídy vítězů:

1. Síran-Chabur PRÁVO TESÁKU - KO

2. Aggy ĎÁBEL KAVKAZU - KO

 

Nejlepší kousáč do ringového obleku:

1. Olbert PRÁVO TESÁKU - KO

2. Síran-Chabur PRÁVO TESÁKU - KO

3. Aggy ĎÁBEL KAVKAZU - KO

4. Chantal JACER BOHEMIA - SAO

5. Alma ĎÁBEL KAVKAZU - KO

6.  Amír SLUNEČNÍ VRCH - KO

7. Nabat PRÁVO TESÁKU - KO

8. Diva ARITA KESH - MSP

9. Astra NAGAJKA - MSP

10. Argon SLUNEČNÍ VRCH - KO

11. Azim NAGAJKA - MSP

12. Armin Z BLÍŽŇOVICKÉHO ÚDOLÍ - KO

13. Sara PRÁVO TESÁKU - KO

14. Dobrynja - MSP

15. Ambra Z KOLÍNSKÝCH BORKŮ - KO

 

Nejlepší povaha "Právo Tesáku"

1. Síran-Chabur PRÁVO TESÁKU - KO

2. Olbert PRÁVO TESÁKU - KO

3. Sara PRÁVO TESÁKU - KO

4. Padar PRÁVO TESÁKU - KO

5. Nabat PRÁVO TESÁKU - KO

6. Bazir-Bej PRÁVO TESÁKU - SAO

7. Vasilisa PRÁVO TESÁKU - KO

8. Varjag PRÁVO TESÁKU - KO

9. Zursus PRÁVO TESÁKU - KO

10. Bajra PRÁVO TESÁKU - SAO

11. Tajga PRÁVO TESÁKU - KO

12. Ural PRÁVO TESÁKU - KO

Nejlepší pes dle diváka

Síran-Chabur PRÁVO TESÁKU




 

 

Náhledy fotografií ze složky 16.Sraz - Duben 2008